Ambulanta za snemanje EKG-ja in Pulmološka ambulanta s spirometrijami na novi lokaciji

01. 08. 2019 ob 09:18

1. 8. 2019 so se začela gradbena, obrtna in inštalacijska dela za ureditev dveh ambulant v traktu A bolnišnične poliklinike. Preurejali se bosta:

• ambulanta A20 v kateri posege opravlja Oddelek za maksilofacialno in oralno kirurgijo ter
  • ambulanta A12, v kateri bo po preureditvi potekala dejavnost kardiološke rehabilitacije.

Vsa hrupna dela se bodo izvajala izven delovnega časa ambulant. Zaradi postavitve protiprašne stene bo ob ambulanti A20 delno zožen hodnik, ki pa bo še vedno dovolj širok, da bo do kardioloških ambulant, ki so v nadaljevanju tega trakta, še vedno omogočal dostop tudi za ležeče paciente.

Ker se ambulanta A12 preureja za izvajanje nove dejavnosti, bosta od 1. 8. 2019 v drugo ambulanto preseljeni dve kardiološki ambulanti. Ambulanta za snemanje EKG-ja bo iz A14 premeščena v ambulanto A15, Pulmološka ambulanta in spirometrije pa bosta iz ambulante A12 premeščeni v ambulanto A10.

Ambulanta

Stara lokacija

Nova lokacija po 1. 8. 2019

Snemanje EKG

A14

A15

Pulmološka ambulanta in spirometrije

A12

A10

V času izvajanja del se opravičujemo za morebitne nevšečnosti in prosimo za strpnost in razumevanje.