Cepilno mesto SB Celje

Od 4. 11. 2021 naprej cepilno mesto deluje v sredo in petek med 12.00 in 13.30 v avli bolnišnične poliklinike. Prosimo, da se zainteresirani na cepljenje prijavijo vnaprej, saj je potrebno zagotavljati ustrezno cepivo. Na cepljenje se prijavijo od ponedeljka do petka med 7. in 15. uro na telefonski številki 03 423 30 52. Ob cepljenju predložijo kartico zdravstvenega zavarovanja in osebno izkaznico.

Cepljenje izvajamo z dvema cepivoma; s cepivom Pfizer-Biontecha in s cepivom Moderne.

Cepljenje je enostaven, varen in najučinkovitejši ukrep za zaščito pred covid-19.

Ob tej priložnosti se vsem, ki so se cepili zahvaljujemo za to odločitev. Le z zadostno precepljenostjo prebivalstva nam bo namreč uspelo zajeziti moč epidemije in zagotoviti počasno vračanje v nekdanji način življenje. Vse, ki o tem še razmišljate, pa pozivamo k cepljenju. Skupaj nam bo uspelo!