Informiranje svojcev o pacientih s COVID-19, ki se zdravijo v SB Celje

Pacienti s COVID-19 se v SB Celje zdravijo na več ločenih COVID oddelkih, ki imajo svoj režim informiranja svojcev o zdravstvenem stanju hospitaliziranih pacientov. Termin dajanja informacij in telefonske številke najdete v spodnjem sporočilu.

COVID 1 oddelek

Informacije svojcem posreduje vsak dan med 14. in 15. uro in sicer:

• Od ponedeljka do petka na tel. št. 03 423 35 27
  • Ob sobotah, nedeljah in praznikih na tel. št. 03 423 35 26

COVID 2 oddelek

Informacije svojcem posreduje vsak dan med 14. in 14.30 uro na tel. št. 03 423 32 61

COVID intenziva

Informacije o bolnikovem zdravstvenem stanju bo zdravnik posredoval s klicem na mobilni telefon svojca (številko nam je bolnik oz. svojec posredoval ob sprejemu v bolnišnico) vsak delovni dan enkrat med 13. in 17. uro. Tekom vikendov in praznikov bodo zdravniki svojce poklicali samo v primeru, da se bo zdravstveno stanje pacienta pomembno poslabšalo.

V primeru, da pri hospitaliziranem pacientu pride do okužbe in je prestavljen na COVID oddelek, svojce o tem obvesti zdravstveno osebje oddelka, na katerem je bil nazadnje hospitaliziran.