Omejitev obiskov na eno zdravo osebo

Zaradi izrazitega porasta števila hospitaliziranih bolnikov s covidom-19 omejujemo obiske na vseh bolnišničnih oddelkih. Od 8. 12. 2023 do preklica ukrepa so obiski omejeni na eno zdravo osebo. Obiskovalcem priporočamo nošnjo zaščitne obrazne maske.

Zaradi velikega števila prehladnih in nalezljivih obolenj v regiji, s 5. februarjem 2024 dodatno omejujemo obiske na Ginekološko-porodniškem oddelku. Do preklica tega ukrepa so obiski na tem oddelku prepovedani vsem, razen očetom novorojenčkov, ki so zdravi in brez znakov prehladnega obolenja.

Omejitev obiskov ne velja za kritično bolne in umirajoče paciente, pri katerih so ves čas omogočeni obiski po presoji zdravnika. Obiskovalce teh pacientov prosimo, da med obiskom upoštevajo navodila zdravstvenega osebja.