Obravnava nosečnic in pacientk z ginekološkimi težavami v času epidemije

26. 03. 2020 ob 08:50

V Splošni bolnišnici Celje  se zavedamo, da se je zaradi epidemije COVID- 19  zmanjšala dostopnost bolnikov do zdravstvene oskrbe. Zaradi tega vam podajamo nekaj informacij in navodil.

Prosimo, da v primeru vročinskega obolenja in znakov okužbe dihal ali po stiku s COVID-19 okuženo osebo, ne prihajate v zdravstvene ustanove, pač pa pokličete svojega zdravnika po telefonu!

Za NUJNA stanja (močna krvavitev, močne bolečine,  znaki okužbe s COVID- 19), ali naročanje na poseg pokličite na Ginekološko-porodniški oddelek  Splošne bolnišnice Celje,  na tel. št. 03 423 33 49 (nosečnice) ali 03 423 33 39 (ginekološke pacientke).

Osebje porodnišnice je na voljo 24 / 7, za vsa nujna stanja!

V primeru življenjske ogroženosti kličite 112!

Še nekaj povezav do informacij na spletu:

Zloženka z informacijami o porodu v času pandemije s koronavirusom

UKC Ljubljana je pripravil nekaj video vsebin Šole za starše in nam prijazno dovolil njihovo objavo tudi na naši spletni strani. Ogledate si jih lahko tukaj.